![]() |
| Last Updated: Saturday 08 January 2011 05:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 32 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Salaambad
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| xerox | mogli bi jumpove neke trazit |
| ForteX | jumper mod? |
| xerox | bumon a gareni napravili server *' |
| delta2 | ajmo samo sa nozem |
| ForteX | ufff |
| ForteX | koja explozija |
| delta2 | ajmo samo sa nozem |
| xerox | zal mi je kaj nemam ak |
| xerox | moram si promenit snipe |
| ForteX | wtf |
| ForteX | a je na spawnu |
| delta2 | hahahaahah |
| delta2 | kak ste spusili |