|
II DoM1nATOr II
|
ee trebali bi nabavit nove clanove |
|
II DoM1nATOr II
|
koji irgaju |
|
II DoM1nATOr II
|
a ne ovi skoro pa niko |
|
BjWiFi jerkan
|
A da |
|
II DoM1nATOr II
|
sta mislis? |
|
BjWiFi jerkan
|
Malo se ovi iz udruge sasitili |
|
BjWiFi jerkan
|
igraju sada BC2 |
|
II DoM1nATOr II
|
pa |
|
II DoM1nATOr II
|
to ti ocu rec |
|
II DoM1nATOr II
|
da nabavimo nove clanove |
|
BjWiFi jerkan
|
Inace je ovaj server bio dobro posjecen ali otkako sam podigao zombi stalo |
|
II DoM1nATOr II
|
pda svi bi nes drukcije |
|
BjWiFi jerkan
|
neznam sto zvone toliko downloda |
|
II DoM1nATOr II
|
ee ove neaktivne iz clana ukoni |
|
II DoM1nATOr II
|
ak os |
|
BjWiFi jerkan
|
ma bjwifi nije klan nego udruga |
|
II DoM1nATOr II
|
pa ok onda iz udruge |
|
BjWiFi jerkan
|
a nase primarno je wifi mreza |
|
II DoM1nATOr II
|
jer neaktivni su a treba nam cllanova koji oce igrat |
|
BjWiFi jerkan
|
ja sam se sada spojio preko nje |
|
II DoM1nATOr II
|
a ja ih znam 2 |
|
BjWiFi jerkan
|
aha evo ga zvone |
|
BjWiFi jerkan
|
sta si radio |
|
BjWiFi jerkan
|
spoji se opet |