|
MaliGuj
|
mato malo haxas ha? |
|
mato
|
Da jer i apokalipsa kad on zavrsi i ja cu |
|
MaliGuj
|
ajde ne seri i gasi to! -.- |
|
mato
|
neka on gasi!!!!! |
|
MaliGuj
|
a pusti njega netrebas ti bit kreten ko i on -.- |
|
(cro)apokalipsa
|
MATO NESERI JA GA NEMAN |
|
mato
|
a ne onda kako si me ono snajpom pratio iza kuce ha! |
|
mato
|
ma nabijem mte |
|
mato
|
hayeru |
|
MaliGuj
|
daj gasi mato ! |
|
MaliGuj
|
sry |
|
mato
|
ahahah i vi kazete da nema ma daj |
|
MaliGuj
|
vanja ima! -.- |
|
::VaNjA::
|
ne |
|
(cro)apokalipsa
|
IMAS PICKO |
|
::VaNjA::
|
nemam |
|
mato
|
tapokalipsa ima 100. sam siguran |
|
(cro)apokalipsa
|
SAD IMAN |
|
mato
|
super |
|
MaliGuj
|
maeto jebem te mater mrtvu gasi to ! |
|
mato
|
sad sam LJUT |
|
mato
|
Vanja ako imas wh uključi ga |
|
::VaNjA::
|
nemam |
|
mato
|
ok |
|
(cro)apokalipsa
|
IMATE GA VI ODAVNO |
|
::VaNjA::
|
ti |
|
mato
|
al ako imas ukljuci jer i ovaj ima |
|
::VaNjA::
|
nemam ja |
|
::VaNjA::
|
netreba mi cit \za ovog |
|
(cro)apokalipsa
|
HAHAHAH |
|
::VaNjA::
|
ae ubi me |