![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 704 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rat House
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |VBM|Jesam te | ups |
| |VBM|Majmun_Cro | u |
| |VBM|Majmun_Cro | /kill |
| |VBM|Jesam te | ocemo iduci gg |
| |VBM|Jesam te | ocemo iducu gg |
| |VBM|Majmun_Cro | more |
| |VBM|Jesam te | warhousw |
| Crvenkapica | QUICKMESSAGE_FOLLOW_ME |
| Crvenkapica | dde cekaj me moj |
| Crvenkapica | QUICKMESSAGE_FOLLOW_ME |
| |VBM|Jesam te | kako juriiiii fuuuuuu |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | joj |
| |VBM|Jesam te | kaki si truo |
| Crvenkapica | u guzu |
| |VBM|Jesam te | lol |
| Crvenkapica | odi do mene ali ne moj me ubit |
| |VBM|Jesam te | a ge si ti |
| Crvenkapica | ja sam na letjelici kod F |
| |VBM|Jesam te | pa ima visew f |
| Crvenkapica | nisam krenuo |
| Crvenkapica | na onaj di su letjelice |
| |VBM|Jesam te | doso al te nea |
| Crvenkapica | pukni da znam di si |
| Crvenkapica | pukni |
| Crvenkapica | a nemoj me ubijat |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | ups |
| |VBM|Jesam te | zas |
| Crvenkapica | disi |
| Crvenkapica | idem prema tebi cekaj me |
| Crvenkapica | pukni |
| |VBM|Jesam te | ge si |
| |VBM|Jesam te | pukni |
| Crvenkapica | nemoj |
| |VBM|Jesam te | lol |
| Crvenkapica | QUICKMESSAGE_FOLLOW_ME |
| Crvenkapica | odi sa mnom na jednu |
| |VBM|Jesam te | i |
| Crvenkapica | nna moju |
| |VBM|Jesam te | kampiram |
| Crvenkapica | ajde |
| |VBM|Jesam te | cek |
| Crvenkapica | mars |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | aj opet necu vise |
| |VBM|Jesam te | opet |
| |VBM|Jesam te | opet |
| Crvenkapica | pukni |
| Crvenkapica | heh sry |
| Crvenkapica | QUICKMESSAGE_FOLLOW_ME |
| |VBM|Jesam te | lol |
| Crvenkapica | sad cu izac sa servera zbog tebe |
| |VBM|Jesam te | cao |
| HADA133 | daj jos nekog zovi premalo nas je |
| |VBM|Jesam te | ok |
| HADA133 | aj |
| HADA133 | jesi ti admin |
| |VBM|Jesam te | lol ko |
| |VBM|Jesam te | ? |
| HADA133 | ti |
| |VBM|Jesam te | jok |
| HADA133 | ko je |
| |VBM|Jesam te | samo prijatelj admina |
| HADA133 | ko je |
| |VBM|Jesam te | admini imaju tag bjwifi ili wifibj |
| |VBM|Jesam te | aha |
| |VBM|Jesam te | ode ja |