![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 843 | Call Of Duty 4: Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rat House
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| BjWiFi BozoLik | hm |
| BjWifi_VOX | wat hm |
| BjWiFi BozoLik | kad hoces otjerat ljude samo izaberi rat house |
| BjWifi_VOX | ajmo glasati |
| HV '94 SP | vlado slika je zakon |
| BjWiFiJtee | Tko je to izabrao? |
| HV '94 SP | BjWifi Sokidbestcevap |
| HV '94 SP | hm,ja ne |
| BjWifi_VOX | ajjde |
| BjWifi_VOX | ma dajte drugu |
| triljanin | nemojte |
| ..Scriptor.. | jel tu admin |
| BjWiFiJtee | Nije al je Adminov brat Meho. |
| ..Scriptor.. | e |
| BjWiFiJtee | :) |
| ..Scriptor.. | jel mozda znas oce biti isti ovakav server samo hardcore mod |
| BjWiFiJtee | Ja navaljivao ali vecina kampera je protiv, e sad, tko zna. Uvijek postoji sansa. |
| ..Scriptor.. | ok |
| ..Scriptor.. | men je bolje hardcore |
| |VBM|Jesam te | uf nea poznanika |
| |VBM|Jesam te | uf jbg |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | BjWiFiJtee ge je yanki |
| HV '94 SP | haha |
| |VBM|Jesam te | lol |
| HV '94 SP | tu sam |
| |VBM|Jesam te | yanki hahaha |
| HV '94 SP | lol |
| BjWiFiJtee | Bolje da nisi :) |
| HV '94 SP | ahhaaa |
| |VBM|Jesam te | lol |
| HV '94 SP | vlado slika je zakon |
| HV '94 SP | hihi |
| BjWiFiJtee | Snajper ha ha |
| HV '94 SP | hm |
| |VBM|Jesam te | jbt |
| |VBM|Jesam te | yanki si to ti |
| BjWiFi jerkan | zzz |
| HV '94 SP | da |
| |VBM|Jesam te | aha |
| HV '94 SP | hihihi |
| SteVo | pozz |
| ..Scriptor.. | evo te |
| HV '94 SP | z |
| |VBM|Jesam te | ooo doso BjWiFi jerkan |
| BjWiFi jerkan | jap |
| |VBM|Jesam te | lol |
| BjWiFi jerkan | BjWiFiJtee poslao sam ti neku sliku da mi obradis za server stats |
| HV '94 SP | BjWifi_VOX izlazi iz skoljke |
| |VBM|Jesam te | lol |
| BjWifi_VOX | ma kakva govna |
| ..Scriptor.. | ocmo sljedecu tdm |
| |VBM|Jesam te | le |
| |VBM|Jesam te | flag |
| ..Scriptor.. | de ajmo tdm |
| |VBM|Jesam te | jok |
| HV '94 SP | jesi me |
| |VBM|Jesam te | oj |
| |VBM|Jesam te | uf |
| |VBM|Jesam te | lol |
| |VBM|Jesam te | a ja taman puko |
| HV '94 SP | hihi |
| |VBM|Jesam te | uf kako si rti mene |
| |VBM|Jesam te | ti |
| HV '94 SP | haha |
| HV '94 SP | gg |
| |VBM|Jesam te | gg |
| HV '94 SP | vlado jer mozes |
| |VBM|Jesam te | necemo tdm |
| HV '94 SP | sliku zatamniti |