![]() |
| Last Updated: Friday 02 July 2010 00:00:02 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 39 | Call Of Duty 4: Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Call Of Duty 4: Overgrown
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |VBM|Jesam te | cek nemojte me ubijat moram nes vijat pliiz |
| |VBM|Jesam te | aj sad nemoj te me ubit plzz moram nes vijat |
| |VBM|Jesam te | majmune |
| |VBM|Jesam te | nemojjjjjj |
| Cpt.MacMillan | roki ima wh |
| |VBM|Jesam te | prati te me ak hocete |
| |VBM|Jesam te | nek ima |
| roki | ne, pajdo vidio sam te! |
| |VBM|Jesam te | tream na onu kuci |
| |VBM|Jesam te | kucu |
| Cpt.MacMillan | koju |
| |VBM|Jesam te | na kraju ograde |
| roki | ostavi ga nek se penje! |
| Cpt.MacMillan | os banditsku |
| |VBM|Jesam te | hahaah |
| |VBM|Jesam te | neeeee |
| |VBM|Jesam te | cucni tod |
| |VBM|Jesam te | u kut |
| |VBM|Jesam te | nemre |
| Cpt.MacMillan | uspio msam |
| |VBM|Jesam te | vidio na youtubeu vamo skocio coek i odleti goreeee |
| |VBM|Jesam te | jesi govno |
| Cpt.MacMillan | nemojte ubijat |
| BjWifi Soki | ja sad usao bez pol frke, a ti |
| BjWiFiJtee | Za sad je odlicno. |
| |VBM|Jesam te | NEMOJ |
| BjWifi Soki | a sta si otkrio da je uzrok |
| |VBM|Jesam te | sta si reko |
| BjWiFiJtee | AP kod Glave. Najvjerojatnije. |
| |VBM|Jesam te | dodji |
| BjWifi Soki | pa to im ja govorim vec 2 mjeseca , jer ping mi do glave ide super a odande na dalje se blesira |
| |VBM|Jesam te | hehehe |
| roki | zasto, pa pustam te ! |
| |VBM|Jesam te | ma jte |
| Cpt.MacMillan | nemjte ubijat |
| BjWiFiJtee | Gledam lagometer - mrtav ladan |
| BjWifi Soki | a recite da igramo bez pucanja ha ha ha |
| Cpt.MacMillan | mario dje si to naso |
| Cpt.MacMillan | taj video |
| |VBM|Jesam te | na youtubeu oergrownd secrit spots |
| BjWiFiJtee | I dalje je sve OKI. |
| BjWifi Soki | moj je isto miran za sada , idem nesta isprobat |
| |VBM|Jesam te | makni se |
| BjWifi Soki | ajd nek me netko kokne na mostu sam |
| BjWiFiJtee | Vidjet cemo navecer kad se ostatak jarana skupi. Tko zna mozda netko drugi koci. |
| BjWifi Soki | ubijte meeeeeee |
| |VBM|Jesam te | ge si |
| |VBM|Jesam te | eto |
| BjWiFiJtee | Idem prosetat stafija pa se vidimo poslije. |
| BjWifi Soki | hebi ga na drugoj mapi cu probat |
| |VBM|Jesam te | zz |
| Cpt.MacMillan | more opet |
| Cpt.MacMillan | naso sam |