![]() |
| Last Updated: Monday 26 July 2010 00:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 10 | Call Of Duty 4: Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toujane
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| [BuSHiDo]eXoDuS | idemo van mape? |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| [BuSHiDo]eXoDuS | el ko iz bj |
| BjWiFi BozoLik | oj |
| BjWiFi BozoLik | Cvjetna |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ooo sused! |
| BjWiFi BozoLik | oklem ti |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ja sam ti tu andrije hebranga prva kuca na krizanju |
| BjWiFi BozoLik | vidi vidi |
| Strela | idem ja na paintball |
| [BuSHiDo]eXoDuS | si ti u udruzi |
| [BuSHiDo]eXoDuS | dodaj me strela |
| Strela | obelix960? |
| [BuSHiDo]eXoDuS | da |
| Strela | ok |
| Strela | aj bok |
| BjWiFi BozoLik | zalijepio sam se za zlijeb |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ooo evo i ivana |
| [BuSHiDo]eXoDuS | xD |
| BjWiFi BozoLik | hvala |
| [BuSHiDo]eXoDuS | cek ivan ti je susjed |
| [BuSHiDo]eXoDuS | oooo ivanee |
| [BuSHiDo]eXoDuS | BuSHiDo Was POZDRAVLJA!! |
| HV'94sp Yankee | z |
| BjWiFi BozoLik | je. nazalost |
| BjWiFi BozoLik | ahahahahahaa |
| [BuSHiDo]eXoDuS | xD |
| HV'94sp Yankee | stigo ja iz New Gradiska |
| BjWiFi BozoLik | sala |
| HV'94sp Yankee | ahhaaa |
| BjWiFi BozoLik | ljudi sad ste naj... |
| BjWiFi BozoLik | stigao je dbest plejer |
| HV'94sp Yankee | lol kume |
| [BuSHiDo]eXoDuS | kolko vas je |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ivane |
| HV'94sp Yankee | e |
| [BuSHiDo]eXoDuS | mogo bi mi nabavit antenu |
| HV'94sp Yankee | za to ti je zaduzen bozo lik |
| [BuSHiDo]eXoDuS | bozo add na xf obelix960 |
| BjWiFi BozoLik | OK |
| [BuSHiDo]eXoDuS | si vidio killcam |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| HV'94sp Yankee | hihi |
| BjWiFi BozoLik | kako ono rece |
| BjWiFi BozoLik | obelik? |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| [BuSHiDo]eXoDuS | obleix960 |
| [BuSHiDo]eXoDuS | obelix960 |
| BjWiFi BozoLik | OK |
| [BuSHiDo]eXoDuS | cek sto je ping manji fps je veci |
| [BuSHiDo]eXoDuS | borna teski pro a? |
| borna | aj ne seri njubek |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| borna | vidi ga zna pisat u boji |
| [BuSHiDo]eXoDuS | 3p1c f417 |
| HV'94sp Yankee | hihi |
| HV'94sp Yankee | znao sam |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| HV'94sp Yankee | hahaaa |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ping me hebe |
| HV'94sp Yankee | da da |
| [BuSHiDo]eXoDuS | xD |
| [BuSHiDo]eXoDuS | HaHaHaHaH |
| BjWiFi BozoLik | jel zna tko Branka Kosara aka Brzi |
| HV'94sp Yankee | ja znam Bosko Buha zvani Bombas |
| [BuSHiDo]eXoDuS | sledeca rat house ili bj wifi aim |
| BjWiFi BozoLik | borna koji si ti |
| HV'94sp Yankee | hahaaa |
| [BuSHiDo]eXoDuS | low |
| HV'94sp Yankee | hihi |
| [BuSHiDo]eXoDuS | bo |
| [BuSHiDo]eXoDuS | njumbek |
| [BuSHiDo]eXoDuS | bozo imas sluske |
| BjWiFi BozoLik | imam |
| [BuSHiDo]eXoDuS | ok budem te nazvo poslje ruckA DA MI SVE OBJSANIS |
| BjWiFi BozoLik | ok |
| HV'94sp Yankee | a tko drugi |
| [BuSHiDo]eXoDuS | dobar |
| [BuSHiDo]eXoDuS | bj wifi aim |