Round 30 Call Of Duty 4: Team Deathmatch
Rat House

Version1.7
Punkbuster
Time Played21:19
Players13
Kills86
Team Kills0
Suicides3
VICTORS
# Player Score Skill Kills Deaths Suicides Team
Kills
Time
Played
Main Weapon
1 BjWifi_VOX 8.0 36.0 18 10 0 0 19:55
Call Of Duty 4: M4 (reflex)
VANQUISHED
# Player Score Skill Kills Deaths Suicides Team
Kills
Time
Played
Main Weapon
1 BjWifi_VOX 8.0 36.0 18 10 0 0 19:55
Call Of Duty 4: M4 (reflex)
Leaving The Battlefield Early Soldiers?
# Player Score Skill Kills Deaths Suicides Team
Kills
Time
Played
Main Weapon
1 HV'94sp Yankee 15.0 54.0 27 12 0 0 19:56
Call Of Duty 4: M4 (reflex)
2 HellFreek 2.0 16.0 8 6 0 0 19:42 Call Of Duty 4: Team Swap Suicide
3 BjWifi-Issac 1.0 20.0 10 9 0 0 13:26
Call Of Duty 4: M4 (silenced)
4 AngerFist 0.0 0.0 0 0 0 0 02:20
5 PaNiCo :D 0.0 0.0 0 0 0 0 00:00
6 =|UnLicio|= 0.0 0.0 0 0 0 0 00:00
7 BjWifi Soki 0.0 0.0 0 0 0 0 00:00
8 BjWiFi BozoLik -1.0 18.0 9 10 0 0 18:37
Call Of Duty 4: M40A3 (acog)
9 [BuSHiDo]eXoDuS -3.0 8.0 4 7 0 0 11:29 Call Of Duty 4: Team Swap Suicide
10 joki -7.0 10.0 5 12 0 0 16:08
Call Of Duty 4: AK47 (reflex)
11 dragica pica -9.0 2.0 1 4 2 0 11:10
Call Of Duty 4: Frag Grenade
12 fragment. -15.0 8.0 4 16 1 0 19:01
Call Of Duty 4: M4 (silenced)
[BuSHiDo]eXoDuS joj
[BuSHiDo]eXoDuS jadna mapa
[BuSHiDo]eXoDuS xD
[BuSHiDo]eXoDuS ma simply adore
[BuSHiDo]eXoDuS xD
HellFreek issss adaj
[BuSHiDo]eXoDuS HaHaHaHaH
[BuSHiDo]eXoDuS f2
[BuSHiDo]eXoDuS bozo
BjWiFi BozoLik jo
[BuSHiDo]eXoDuS reko mi stari
BjWiFi BozoLik so
[BuSHiDo]eXoDuS HaHaHaHaH
[BuSHiDo]eXoDuS da se moras s njime nac
BjWiFi BozoLik sto
[BuSHiDo]eXoDuS pls nagovori ga :P
[BuSHiDo]eXoDuS moras mu objasnit
BjWiFi BozoLik sta da se moram naci
[BuSHiDo]eXoDuS napricaj mu malo vise
BjWiFi BozoLik pa nije problem
[BuSHiDo]eXoDuS da on vidi sta je to
BjWiFi BozoLik to je ekipa iz HSLS-a
[BuSHiDo]eXoDuS kak se zoves
[BuSHiDo]eXoDuS mozd te zna
[BuSHiDo]eXoDuS da ga pitam bas
BjWiFi BozoLik zna tatu od mog kuma
BjWiFi BozoLik Zeljko Begri. Njegov zet je moj vjencani kum. Mozes mu tako reci
[BuSHiDo]eXoDuS ajoj
[BuSHiDo]eXoDuS pa znam ga i ja
joki e kaj je svima crno bijelo ili ?
[BuSHiDo]eXoDuS caz
[BuSHiDo]eXoDuS ma trans
[BuSHiDo]eXoDuS cazmatrans
BjWiFi BozoLik e to
HV'94sp Yankee ponovo udi u igru
[BuSHiDo]eXoDuS ne to je samo tebi crno bjelo
HV'94sp Yankee i bice ok
[BuSHiDo]eXoDuS reko je da te mozd zna
BjWiFi BozoLik pa mozda da
[BuSHiDo]eXoDuS cek ti si u cvjetnoj
BjWiFi BozoLik da
[BuSHiDo]eXoDuS imas sad vremena mozd
HV'94sp Yankee ima vremena ali.
HV'94sp Yankee ahhaa
[BuSHiDo]eXoDuS daii
HV'94sp Yankee igra sad
[BuSHiDo]eXoDuS strojka wh
[BuSHiDo]eXoDuS HaHaHaHaH
[BuSHiDo]eXoDuS BooM!!!Headshot!!^^
HV'94sp Yankee jjjooooooooooooooooo
BjWifi-Issac hihihi
[BuSHiDo]eXoDuS daj sigurno
[BuSHiDo]eXoDuS HaHaHaHaH
[BuSHiDo]eXoDuS HaHaHaHaH
HV'94sp Yankee hihi
[BuSHiDo]eXoDuS daj mrs
HV'94sp Yankee hihi
[BuSHiDo]eXoDuS xD
[BuSHiDo]eXoDuS nie posteno
HV'94sp Yankee hm
HV'94sp Yankee eskadrila
HV'94sp Yankee ahhaa
HV'94sp Yankee aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
BjWifi-Issac hihihihi
HV'94sp Yankee iz prve u letu
BjWifi-Issac hihihihi
BjWiFi BozoLik hihi
HV'94sp Yankee hihi
HV'94sp Yankee hihi
HV'94sp Yankee gg
BjWifi-Issac gg
BjWiFi BozoLik da gg
HV'94sp Yankee gob rats
HellFreek gg
BjWiFi BozoLik glup game