![]() |
| Last Updated: Tuesday 03 August 2010 00:00:02 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 8 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Beltot
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| <RHell>balrog | a |
| <RHell>balrog | samoubojstvo |
| DarthfartCRO | pa di ste |
| <RHell>balrog | haha seci se malo |
| DarthfartCRO | mapa je sranje |
| <RHell>balrog | aha |
| <RHell>balrog | iz cod2 |
| DarthfartCRO | roki igra na strelice kao pravi noob |
| <RHell>balrog | kako na strelice? |
| DarthfartCRO | pa na kursore |
| <RHell>balrog | sad ste gotovi :D |
| <RHell>balrog | aha |
| DarthfartCRO | roki igra na strelice kao pravi noob |
| roki | STA TO ZNACI NA STR. ? |
| <RHell>balrog | pa to je odlicno nasto ti igras? |
| DarthfartCRO | wasd |
| <RHell>balrog | na mapu |
| DarthfartCRO | wasd |
| roki | lakse |
| roki | mi je |
| <RHell>balrog | pa normalno |
| DarthfartCRO | nije |
| DarthfartCRO | o ti mislis |
| DarthfartCRO | tako sam i ja |
| DarthfartCRO | al to ti je neprirodan polozaj ruku |
| roki | nemas pojma |
| <RHell>balrog | aha na to mislis |
| roki | sta mi je vprirodno |
| <RHell>balrog | al igras na strelice?? |
| roki | da |
| goloGuzi | gg |
| <RHell>balrog | to ti j e sranje |
| DarthfartCRO | katasrofa mapa |
| <RHell>balrog | wasd je najbolje |