![]() |
| Last Updated: Tuesday 17 August 2010 04:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 5 | CAPTURE THE FLAG | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Call Of Duty 4: Killhouse
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ZG|Karlo | kaj slusate? |
| Gh0sT | ima ko da je iz bjelovara |
| JoSiPi :D | ANIMATORE |
| ZG|Karlo | jer ko lusa rap? |
| Zvijer Kussta | tu i tamo |
| ZG|Karlo | sta? |
| ZG|Karlo | od rapa da pustim |
| Zvijer Kussta | stoka i to |
| ZG|Karlo | hahah mislio strano... |
| Gh0sT | a tram 11? |
| Zvijer Kussta | mrzim ovu stazu :D |
| ZG|Karlo | tttttttttttttt |
| ZG|Karlo | z |
| Illusion | kako koristim uav |
| Zvijer Kussta | 6 |
| Illusion | hvala |
| Gh0sT | stisnes broj 6 |
| JoSiPi :D | QUICKMESSAGE_ENEMIES_SPOTTED |
| Zvijer Kussta | GG |
| gubavi_harry | di j |