![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 84 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vukovar
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| BjWiFiJtee | A sta. Od jutra do sada je i previse rada. |
| |VBM| ReSo | ¸¸opet cekao da se skien maapa |
| |NBKC|CRTYC | hehe |
| |NBKC|CRTYC | pa kako ti tako sporo skida? |
| |VBM| ReSo | ¸ma nezz |
| |VBM| ReSo | 48MB treba neki 4min |
| |NBKC|CRTYC | meni skinulo za 3 min |
| |NBKC|CRTYC | manje |
| |VBM| ReSo | ¸predbar server |
| |NBKC|CRTYC | da |
| |VBM| ReSo | ¸odalen si |
| |NBKC|CRTYC | Bj |
| |VBM| ReSo | ¸bjelovar |
| |NBKC|CRTYC | ti isto ili? |
| |VBM| ReSo | ja sam iz BiH |
| |VBM| ReSo | sanski most |
| |VBM| ReSo | ¸xD kamper |
| |VBM| ReSo | ¸zablokiralo me |
| |NBKC|CRTYC | velika mapa je |
| |VBM| ReSo | ¸aha |
| |VBM| ReSo | ¸de call vote malu neku mapu |
| |VBM| ReSo | ¸¸ti znas |