![]() |
| Last Updated: Tuesday 17 August 2010 21:08:14 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 14 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Call Of Duty 4: Crossfire
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Slavenas 7 | IMAL SAM UKLJUCENI xf |
| HellFreek | omg,pa di si bio :o |
| JoSiPi | U PICKU MATERINU |
| Slavenas 7 | jozo cuvaj vrata |
| JoSiPi | KOJA |
| Slavenas 7 | tu di sam ja |
| JoSiPi | KASNO PALIS |
| JoSiPi | LEDJA |
| Slavenas 7 | odi u bilo koju kucu |
| HellFreek | ko tebe bombom,ti njega nozem xD |
| JoSiPi | DA |
| HellFreek | ph |
| HellFreek | pih |
| JoSiPi | ZAJEB |
| JoSiPi | NESMEMO MU DATI DA POZOVE HELICA |
| HellFreek | postoji tipka y za team chat lol,ovo sam i ja vidio... |
| JoSiPi | ZNAM |
| Slavenas 7 | on to nezna |
| JoSiPi | AL KAKVE TO IMA VEZE |
| HellFreek | ok |
| JoSiPi | HELIC SA NEZZ S CIM |
| Slavenas 7 | budalo onda on ne vidi kaj se dog |
| JoSiPi | ZNAM AL KJ MU JE TO SAD ZNACILO |
| HellFreek | jeeee uav |
| JoSiPi | SAD MI JEBLO CONECTOIN INTWEREAPTED |
| HellFreek | jeee air |
| HellFreek | hm |
| JoSiPi | XD |
| HellFreek | jeee uav |
| JoSiPi | KK TE NSIAM |
| Slavenas 7 | hellfreek gasi wh |
| Slavenas 7 | sad sam te skuzil |
| JoSiPi | D |
| JoSiPi | A |
| HellFreek | nemam,rekoh da imam uav |
| Slavenas 7 | nisam se pomaknul 2 min |
| Slavenas 7 | ajd ne seri |
| Slavenas 7 | sad cu ja ukljucit aimbot pa ces vidjet |
| JoSiPi | TAKO JE |
| Slavenas 7 | jozo |
| JoSiPi | KJ |
| Slavenas 7 | dojdem za tren |
| JoSiPi | OK |
| JoSiPi | SAM TI UKLJKUCI |
| HellFreek | omg stojim na ulici i niko me ne vidi... |
| JoSiPi | karlo u drugu ekipu |
| HellFreek | jel to wh?jos si prvi zapucao i otkrijo svoj polozaj |
| JoSiPi | xD |
| HellFreek | gg |
| karlo | xD |