![]() |
| Last Updated: Sunday 03 October 2010 04:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 3 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bjelovar
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Bobo | yoyoyo |
| Kiks_Bj | e na drugom serveru je 8 igraca |
| Kiks_Bj | tomi ajmo zauzet crkvu |
| Kiks_Bj | yja sam kod oltara |
| Ciganska Knedla | da, postavy claymore i skempaj se |
| Ciganska Knedla | ak se organiziramo dobit cemo ih bez jebemti |
| Kiks_Bj | ja imam C4 |
| Ciganska Knedla | trebas minirat podzemlje kod crkve |
| Kiks_Bj | ja imam C4 |
| Ciganska Knedla | ok, moze i to |
| Kiks_Bj | ok |
| Kiks_Bj | minirano |
| Ciganska Knedla | kiks cuvaj straznji dio crkve ja cu ulaz |
| Kiks_Bj | el neko na tornju? |
| Ciganska Knedla | ne |
| Kiks_Bj | ajde napadnite |
| hugo boss | ima da sad stalno na ovom serveru i mapi mazemo |
| hugo boss | uh al je dobro |
| Ciganska Knedla | decki, desno od paviljona su 2 |
| suzana | sta si se napalio |
| hugo boss | da da |
| hugo boss | x |
| Kiks_Bj | ulaz u crkvu hitno |
| Ciganska Knedla | cuvaj naprijed ja cu podzemlje |
| Kiks_Bj | snajperist ulazi u crkvu |
| hugo boss | znao sam |
| Ciganska Knedla | oboje sam ih, aj u crkvu |
| Kiks_Bj | daj jbt 0 killova |
| Kiks_Bj | haha |
| P!x0ne|Izet | daj slikaj hugo boss pls |
| Kiks_Bj | jedan ide na misu |
| Ciganska Knedla | bome nejde |
| Ciganska Knedla | toranj pored crkve |
| Kiks_Bj | u podzemlju sam |
| Bobo | aaa |
| Ciganska Knedla | ok, evo i mene ubrzo |
| Ciganska Knedla | obilazim ih |
| Ciganska Knedla | dolazim u crkvu ispod zemlje |
| Ciganska Knedla | nek neko pripazi ulaz |
| Kiks_Bj | ja cuvam |
| Ciganska Knedla | ok |
| Bobo | hahah |
| Kiks_Bj | tomi odi samnom da ti pokazem jedno mjesto |
| Kiks_Bj | ne mogu te ubit |
| P!xOne|F.E.A.R. | sta su svi iz bj=? |
| hugo boss | sinky jel nije dobar |
| P!x0ne|NoGicha! | dobar je server hahah :D n1 |
| Ciganska Knedla | e izbacilo me pa sam se moro reconnectat |
| Kiks_Bj | toranj izmedu crkve i carice |
| Kiks_Bj | kak dvije ciganske knedle? |
| Bobo | wtf |
| Ciganska Knedla | lol to kad ti je visok ping pa se spojis na server |
| Ciganska Knedla | pa ostanes |
| Ciganska Knedla | gle ovom drugom ping |
| hugo boss | w |
| Ciganska Knedla | ko je sve ovdje iz bjelovara? |
| Kiks_Bj | ja |
| hugo boss | ja |
| P!x0ne|Izet | ja |
| P!xOne|F.E.A.R. | jel to komunalac sadio cvijece? |
| P!xOne|F.E.A.R. | mog oje sepoval pokosit park! GHAGA |
| Kiks_Bj | ffffffff |
| Bobo | HAHAHA |
| Ciganska Knedla | haha bobo ga dere |
| Ciganska Knedla | e sad SVI resetat po helicu |
| Ciganska Knedla | skidajte kak znate |
| Kiks_Bj | ajmo sad killhouse jednu |
| Bobo | ajmo istu xD |
| Ciganska Knedla | ajd |
| P!xOne|F.E.A.R. | gg |
| P!x0ne|Izet | NE |
| P!x0ne|Izet | DOSADNO VEC |
| Kiks_Bj | aj jedna killhouse pa opet ovo |
| P!x0ne|Izet | SVE SAM NAJ |
| Ciganska Knedla | ajmo rat house |
| P!x0ne|Izet | JA SAM NAJ |