![]() |
| Last Updated: Sunday 05 December 2010 04:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 19 | One In The Chamber | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BJWiFi Aim
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| dragica pica | jenneee |
| BjWiFi jerkan | lol |
| Old Warrior | haha |
| dragica pica | a jbg |
| OzWix|#1 | ¸IMA KO IZ BKELOVARA |
| OzWix|#1 | BJELOVARA |
| BjWiFi Yankee | da |
| OzWix|#1 | ¸¸SUPP |
| BjWiFi Yankee | svi sa bjwifi |
| OzWix|#1 | ¸ZKN SRV |
| dragica pica | a ne |
| dragica pica | omg snipyyy |
| OzWix|#1 | ¸AJMO MALO BRZE |
| dragica pica | ajdee |
| BjWiFi jerkan | ajde ubi me da skratimo ovu patnju |
| Old Warrior | pusti ih |
| OzWix|#1 | ko oce nek me doda ko je iz bjelovara |
| BjWiFi jerkan | nije fora na ovom tipu uzeti pusku |
| Old Warrior | to i ja kazem! |
| OzWix|#1 | ¸da |
| OzWix|#1 | ¸¸ahah |
| OzWix|#1 | ¸¸oooo |
| Old Warrior | ajmo sljedecu bez dodatnih pusaka |
| OzWix|#1 | pa sup |
| [WP]Sniper<3WHO | da |
| OzWix|#1 | ¸¸ok |
| dragica pica | kak se zove ovaj gametype?? |
| Old Warrior | ako treba nozem... |