Round 72 Hide And Seek
Call Of Duty 4: Crash

Version1.7
Punkbuster
Time Played05:47
Players9
Kills2
Team Kills0
Suicides0
VANQUISHED
# Player Score Skill Kills Deaths Suicides Team
Kills
Time
Played
Main Weapon
1 [*BG*]Bobby -0.5 0.0 0 0 0 0 00:06
Leaving The Battlefield Early Soldiers?
# Player Score Skill Kills Deaths Suicides Team
Kills
Time
Played
Main Weapon
1 STATSGENWORLDPLAYER 1.0 2.0 1 0 0 0 00:00
Call Of Duty 4: Fall
2 *tk*GHoSt 0.0 0.0 0 0 0 0 05:42
3 Wiz3m4n|ShadoW_ 0.0 0.0 0 0 0 0 05:38
4 *tk*General Woo 0.0 2.0 1 1 0 0 05:08
Call Of Duty 4: AK47
5 Enigma 0.0 0.0 0 0 0 0 01:38
6 Ghost Warrior 0.0 0.0 0 0 0 0 00:08
7 [*BG*]r04cH 0.0 0.0 0 0 0 0 00:00
8 {Uniqu3}Grob4r -1.0 0.0 0 1 0 0 05:33
*tk*General Woo pa da
[*BG*]Bobby ne seri
*tk*GHoSt ma nije
{Uniqu3}Grob4r i bas si ti ciglu pogodio
*tk*General Woo bzv sam puco
*tk*General Woo al misli kaj oces
Wiz3m4n|ShadoW_ haha
Wiz3m4n|ShadoW_ kako se zove
Wiz3m4n|ShadoW_ cigla
Wiz3m4n|ShadoW_ jeli
Wiz3m4n|ShadoW_ kako se zove cigla
{Uniqu3}Grob4r zaboravio sam
*tk*GHoSt grobar se zove
{Uniqu3}Grob4r xD
Enigma ¸prva na popisu
Wiz3m4n|ShadoW_ ok
Wiz3m4n|ShadoW_ hvala
{Uniqu3}Grob4r a mars
*tk*GHoSt ajde pussy
*tk*General Woo ccc nemoj se micat
{Uniqu3}Grob4r hahaha
{Uniqu3}Grob4r blizu ste
Wiz3m4n|ShadoW_ heheheh je corav
*tk*GHoSt da
{Uniqu3}Grob4r ahhahahahah
*tk*GHoSt xD
*tk*GHoSt noobvi coravi
*tk*GHoSt salim se
Wiz3m4n|ShadoW_ da da
{Uniqu3}Grob4r hahahahahahha
*tk*GHoSt kiki i borna jel idemo sutra onda oko 3 peatrde pucat
{Uniqu3}Grob4r lik se ubio
*tk*General Woo slucajno omg
*tk*General Woo trebo sam F
Wiz3m4n|ShadoW_ ghost
Wiz3m4n|ShadoW_ zasto si rekao onome
*tk*GHoSt da
Wiz3m4n|ShadoW_ di je
*tk*GHoSt kome
Wiz3m4n|ShadoW_ grobar
Wiz3m4n|ShadoW_ tvome iz clana
{Uniqu3}Grob4r booby blizu si
*tk*GHoSt niam niko reko
Wiz3m4n|ShadoW_ kad je zadnji bio ostao
Wiz3m4n|ShadoW_ a jesi nemoj lagat..
*tk*GHoSt grobar nije iz mog clana
Wiz3m4n|ShadoW_ da
Wiz3m4n|ShadoW_ ali si rekao
Wiz3m4n|ShadoW_ di je
Wiz3m4n|ShadoW_ njima
*tk*GHoSt nisam
{Uniqu3}Grob4r bg jako blizu!!!!
Wiz3m4n|ShadoW_ a jesi 100 posto
*tk*GHoSt nisasm
Wiz3m4n|ShadoW_ CORAVCI
*tk*GHoSt evo sljepca nekog
{Uniqu3}Grob4r hahahhaha bg ooobeee
*tk*General Woo e ajd suti
Wiz3m4n|ShadoW_ da hahah
*tk*GHoSt coravi majmune
*tk*General Woo ne ti grobar
*tk*General Woo neg ovaj shadow
{Uniqu3}Grob4r dva stupa hahahahahahha
Wiz3m4n|ShadoW_ hehe
*tk*GHoSt bravo ljudi