![]() |
| Last Updated: Monday 10 January 2011 04:00:01 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 6 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rat House_v2
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| BjWiFi_Jaje | FK rambo unas li ti gdje su sve one zelene stvari |
| BjWiFi_Jaje | RAMBO IMAS LI TI X FIRE |
| FK | Rambo | imam |
| BjWiFi_Jaje | kak se zoves |
| FK | Rambo | dinomehmeda |
| FK | Rambo | IMAS ME U KLANU |
| BjWiFi_Jaje | kaj? |
| BjWiFi_Jaje | nisam vidio |
| FK | Rambo | ak si u klanu bjwifi |
| FK | Rambo | dinomehmeda |
| FK | Rambo | mi je xf |
| BjWiFi_Jaje | ok |
| rox | GDJE JE TU ITKO? |
| JuryXx | hhhh |
| BjWiFi_Jaje | ja bih bio u clanu ali neznam kak |
| rox | govnar |
| BjWiFi_Jaje | mozes me testat |
| BjWiFi_Jaje | ili tak nes |
| FK | Rambo | nemogu |
| BjWiFi_Jaje | zas? |
| FK | Rambo | koji si ti od admina |
| Jaje | nisam u clanu |
| Jaje | samo sam htio bit |
| FK | Rambo | al ti pise da si admin |
| Jaje | Ali nije me nitko stavio |
| JuryXx | jaje tebe se ne moze ubit |
| Jaje | Lol |
| Jaje | ja sam samo stavio tak ime |
| Jaje | ali sam htio maknut |
| rox | bolesna mapa |
| Jaje | mozda me netko stavio |
| JuryXx | rox odi na minobacac |
| Jaje | mozda me netko stavio za admina |
| Jaje | ja sam htio fakat bit |
| Jaje | koje su komande za admina |
| FK | Rambo | xd |
| Jaje | xD |
| rox | ahahahah |
| JuryXx | mrs rox to sam ja bio |
| rox | znam |
| Jaje | znam sve tajne puteve ali nemogu nac zelene stvari |
| FK | Rambo | ja |
| JuryXx | alo daj se smori |
| Jaje | sta |
| rox | bitch |
| Jaje | ja? |
| FK | Rambo | sam nasojdnu |
| Jaje | nasojdnu? |
| Jaje | naso jednu xD |
| Jaje | ja sam naso 11 |
| Jaje | pa ak znas nekog ko zna sve |
| Jaje | reci |
| Jaje | pliz |
| rox | juryx, ocemo na mic |
| JuryXx | ajd |
| Jaje | jesam li ja dobar |
| Jaje | u igri? |
| FK | Rambo | ajd sad cemo jednu manju mapu |
| Jaje | aj |
| Jaje | kad zavrsi |
| FK | Rambo | stavljenam |
| Jaje | kak promijenit mapu |
| Jaje | u console |
| FK | Rambo | neznam ko si dok ne pitam jerkana |
| Jaje | ok xD |
| Jaje | nebi me neko stavio bezveze |
| Jaje | zas failed |
| FK | Rambo | stavio sam ha |
| FK | Rambo | ja |
| FK | Rambo | mapu |
| Jaje | to |