![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 319 | GUN GAME | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BJWiFi Aim v2 (beta)
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Milojko | sto si vidio |
| dEnNiS_zg | evo meeee OBOZAVAM OVU STAZU GDJE STE EKIPA???? |
| BjWiFiJtee | Puca na kotacic - mocno |
| Milojko | ja na kotacic? |
| HV '94sp Yankee | imao si pištolj,p90,i misli m16 ili g4 u istom trenu |
| Milojko | ne |
| dEnNiS_zg | JURA TU SAM BURAZ |
| Milojko | uzeo sam drugu pusku |
| Milojko | bacio pistolj |
| HV '94sp Yankee | ok |
| HV '94sp Yankee | e tad sam vidio |
| Clint Eastwood | idem, pozz |
| dEnNiS_zg | JURA AKO OCES PISAT STISNI T PA PISI |
| HV '94sp Yankee | z |
| HV '94sp Yankee | haha |
| dEnNiS_zg | aaaaaa mrzim ove gan igre |
| HV '94sp Yankee | hihiho |
| BjWiFiJtee | Puca mi veza cijelo vece |
| HV '94sp Yankee | da da |
| HV '94sp Yankee | hahaa |
| dEnNiS_zg | jura jel igras?? |
| HV '94sp Yankee | haha |
| HV '94sp Yankee | odakle si milo |
| HV '94sp Yankee | momci si ju |
| Milojko | aj dodji dolje da te zakoljem pa da zavrsimo ovu rundu |
| zadrowsky | ti si imo strojnu |