![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 447 | Call Of Duty 4: Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toujane
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| MileHasisar | hajmo samo snip |
| Crvenkapica | nemam snip prodo |
| MileHasisar | de samo snip nema pistolja snip bez scopa |
| |AdV|Tornado | ok |
| MileHasisar | jest sere |
| MileHasisar | samo snip |
| Crvenkapica | ok |
| |AdV|Tornado | crvenkapica samo sniper bez scopa |
| MileHasisar | nema ni spitolja |
| MileHasisar | haloooooooooooo |
| Crvenkapica | ajde ubi me |
| |AdV|Tornado | di si |
| MileHasisar | eto |
| Crvenkapica | to |
| MileHasisar | majmuneeeeeeeee |
| MileHasisar | ne taj snajp |
| |AdV|Tornado | no scope |
| Crvenkapica | sta je igram |
| MileHasisar | vidis sa kojim mi snajpom igramo |
| |AdV|Tornado | neam metaka |
| |AdV|Tornado | evo me brzo |
| MileHasisar | ok |
| |AdV|Tornado | evo me |
| MileHasisar | neznam u koju stranu zanosi |
| MileHasisar | r700 |
| MileHasisar | jeste gotivno ^^ |
| MileHasisar | nemam metaka |
| |AdV|Tornado | ni ja |
| |AdV|Tornado | nozs |
| MileHasisar | da |
| MileHasisar | orecizniji je r700 |
| MileHasisar | kolko god |
| MileHasisar | kolko god imas |
| |AdV|Tornado | 15 |
| MileHasisar | ja 14 |
| |AdV|Tornado | ti ??? |
| |AdV|Tornado | ok |
| MileHasisar | hahah |
| |AdV|Tornado | koji je tu najveci lvl |
| MileHasisar | mozda 72 |
| MileHasisar | lol |
| |AdV|Tornado | neam metaka |
| MileHasisar | u koju stranu zanosi r700 |
| |AdV|Tornado | nebi znao |
| MileHasisar | u sve i jednu |
| MileHasisar | ista?? |
| |AdV|Tornado | nisam cito sad |
| MileHasisar | ista? |
| |AdV|Tornado | sta ista |
| MileHasisar | mapa? |
| MileHasisar | jesi l za |
| |AdV|Tornado | moze |