![]() |
| Last Updated: Wednesday 30 June 2010 00:42:22 | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Round 509 | Call Of Duty 4: Team Deathmatch | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Toujane
![]() |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| BjWifi Soki | BjWiFiJteee opet jenki pobjegao prije skora ha ha ha |
| MileHasisar | hajmo samo snajp |
| MileHasisar | ti ls |
| MileHasisar | koji nub |
| MileHasisar | hajmo samo snip |
| MileHasisar | koji je racku ovo |
| zadarskaNUBARA | nakrivljena mi slika ? |
| MileHasisar | i meni |
| BjWiFiJtee | Ma noga ti kraca |
| zadarskaNUBARA | vrat me boli =d |
| MileHasisar | ja okrenuo monitor naopacke xD |
| zadarskaNUBARA | BjWiFiJtee POMAKNI SE MALO KAMPERU |
| MileHasisar | auuu |
| MileHasisar | iso medo u ducan nije reko dobart dan neg je reko dobro vece poklopi se pa utexce xD |
| MileHasisar | jebem vas herava |
| zadarskaNUBARA | opet me nakrivilo |
| MileHasisar | BjWiFiJteee |
| BjWiFiJtee | A |
| MileHasisar | da nemas no recoil |
| BjWiFiJtee | Uzmi G3 pa ces vidjeti |
| BjWiFiJtee | Inace Skorpion ti je jedino oruzje sa NO recoil |
| BjWiFiJtee | Jos silencer i letis ko avion |
| MileHasisar | idem pozzz |
| zadarskaNUBARA | i ja |
| zadarskaNUBARA | zz kamperi |